Published On: Thu, Apr 17th, 2014

Hakan Kol AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkan’lığına Aday’lığını açıkladı.

AK Parti’yi Beylikdüzü’nde yeniden şahlandıracağız….

Hakan_KolAK Parti Beylikdüzü İlçe Teşkilatı’na yaşanan istifaların ardından Kayyum atanmıştı.

AK Parti Beylikdüzü’nün bu durumuna sessiz kalamayacağını belirten AK Parti Beylikdüzü Teşkilatının önde gelen isimlerinden Hakan Kol, AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanlığı için göreve hazır olduğunu açıkladı.

AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanlığı için göreve hazır olduğunu açıklayan Hakan Kol, temayülde isminin teşkilat üyeleri tarafından tercih edilidği için bu yola çıkmaya hazır olduğunu dile getirdi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un da çalışma arkadaşlarından biri olan Hakan Kol, çalışmalarının her daim taban esaslı, AK Parti’nin kurulduğu günden bugüne yansıttığı vatandaş odaklı çizgisinde yapılacağını belirtti. Sokak sokak ev ev çalışarak mücadele vereceklerini ifade eden Kol “Yerel seçimlerde kaybedilmiş gibi görülen ivmemizi daha fazla çalışarak güçlü bir şekilde yükselteceğiz. İlçemizde AK Parti’yi Sayın Başbakanımıza layık şekilde yeniden şahlandıracağız” dedi.

Geçtiğimiz yerel seçim sırasında AK Parti içerisinde ki bölünmelere de dikkat çeken Hakan Kol

Konuşmasına şöyle devam etti;

Sert konuşan Kol” Yakasında AK Parti rozeti bulunduran ancak CHP’ye oy veren her kim varsa bu ilçe de bu teşkilat üzerinde söz hakkı yoktur ve bu teşkilatında onlar üzerinde ki hakkı o ihanet içerisinde olanlara da haram olsun” dedi.

Hakan Kol’un ismi il başkanlığı tarafından ilçe bazlı yapılan temayül yoklamasında teşkilat üyeleri tarafından ismi ön plana çıkartılarak büyük destek görmüştü.

Hakan Kol Kimdir?

1982 Trabzon doğumlu olup işletmeci ekonomist mesleğini devam ettiren Kol siyasi hayatına Fazilet ve Saadet Partisi’nde başlamıştır. Fazilet ve Saadet Partisi Trabzon Gençlik Kolları Başkanı, Saadet Partisi Beylikdüzü Gençlik Kolu Başkanı, HAS Parti Beylikdüzü Teşkilat Başkanı, HAS Parti İstanbıl Gençlik Kolları Başkanı olarak devam etmiştir. AK Parti Beylikdüzü Teşkilat Komisyon Üyeliği’de yapan Kol siyasi hayatına AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı sıfatı ile devam etme kararı aldı.

 

About the Author

-