Published On: Mon, Apr 14th, 2014

Beylikdüzü Belediyesi engelli vatandaşları yaz kampına uğurladı.

11 engelli vatandaşı ve ailelerini, Florya Engelli Yaz Kampı’na gönderdi.

unnamedBeylikdüzü Belediyesi, engelleri sebebiyle tatil imkânı bulamayan 11 engelli vatandaşı ve ailelerini, Florya Engelli Yaz Kampı’na gönderdi. Sosyal rehabilitasyon anlamında engellilere özel bir imkanı sunan kampta, engelli vatandaşlar aileleriyle birlikte bir hafta boyunca çeşitli etkinliklere katılacak.

Beylikdüzü Belediyesi, engelleri sebebiyle tatil imkânı bulamayan 11 engelli vatandaşın, aileleriyle birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde düzenlenen Florya Engelli Yaz Kampı’na gönderimini sağladı.Kampa gitmek üzere sabah erken saatlerde Beylikdüzü Kültür Merkezi önünde bir araya gelen engelli vatandaşlar ve aileleri, Beylikdüzü Belediye Meclis üyeleri tarafından yolcu edildi.

Yolculuk öncesi engelli vatandaşlarla sohbet eden Beylikdüzü Belediye Meclis üyeleri engelsiz bir Beylikdüzü’nün öncelikleri olduğunun altını çizerek bu konuya çok önem verdiklerini ve gerekli adımları Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu önderliğinde yakın zamanda atacaklarını vurguladı.

Bir hafta sürecek kamp süresince engelli vatandaşlar, aileleriyle birlikte sosyal rehabilitasyonun yanı sıra tarihi ve turistik geziler, konserler, şenlikler, spor organizasyonları ve seminerler gibi etkinliklere katılım göstererek eğlenceli vakit geçirecek.

About the Author

-