Published On: Thu, Apr 10th, 2014

Başkan Topbaş: “İstanbul’un geleceğini ilçelerle birlikte şekillendireceğiz”

topbas_fatih2014_11_JPGMazbatasını aldıktan sonra ilçe belediyelerine ziyaretlerde bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, bugün Fatih Belediyesi’ni ziyaret etti.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Vatan Caddesi’ndeki belediye binasının girişinde yeniden seçilen Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir ve belediye çalışanları tarafından karşılandı. Mustafa Demir’e ‘Hayırlı olsun’ dileklerini sunan Başkan Kadir Topbaş, “İstanbul’un geleceğini ilçe belediyeleriyle ve meclis üyelerimizle birlikte tanzim edeceğiz” dedi.İstanbul ile ilçelerinde son 10 yılda küçümsenmeyecek çalışmalara imza attıklarına dikkat çeken Kadir Topbaş, şöyle konuştu; “Yerel seçimle İstanbullular bize olan güvenini tazeledi ve 3. kez yetki verdi. Dünyanın gıpta ettiği bu şehir ve bu emanet bize ayrı bir sorumluluk yüklüyor. Seçimler geride kaldı, bize oy versin vermesin bütün vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Devlete, vatana ve milletimize hizmet etmenin ne anlama geldiğini bilenlerdeniz. İstanbul’a 3. kez belediye başkanı seçilmem de ayrı bir sorumluluk yüklüyor.”

“İstanbul’un geleceğinde çok daha farklı güzellikler olacak” diyen Başkan Topbaş, “Söz konusu İstanbul ve Türkiye olunca gerisi teferruattır. Bu şehirde 15 milyonluk büyük bir aile olarak geleceğe birlikte yürümenin gururunu yaşamalıyız. İstanbul’un ve Fatih’in yarınları bugünden çok daha güzel olacak” şeklinde konuştu.

About the Author

-

Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Mustafa says:

    İstanbul’un beş yıl sonunda çok daha iyi yerlerde olacağına inanıyorum.Geçtiğimiz iki döneminde çok büyük başarılara imza atan başkana 3. döneminde kolaylıklar diliyorum. Gerçekten beyefendi bir insan, kimseyle husumeti olmayan, çok medyatik görünmeyen kendini işine adayan bir başkan.Çalışanı bu millet her zaman takdir etmiştir. Kadir Başkanıda takdir ederek hiç kimseye iki dönem bile nasip olmayan İstanbul B.B.B. lığını 3. kez vererek bir rekor sahibi yapmıştır.Ben çok gurur duydum.Ülkem adına gurur duydum.Bu dönem sonunda İstanbul dünyada tek geçilen bir şehir olarak tarihteki yolculuğuna devam edeceğine inancım tamdır.Yolun açık olsun başkanım…